İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Denizli Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

İl Müdürü

                                                         Ali ETİZ  -  İl Afet ve Acil Durum Müdürü
                                                             

 

         1976 yılında Denizli-Tavas Hırka köyünde dünyaya geldi.

        İlkokulu Hırka Köyünde, orta eğitimini Tavas’da tamamladıktan sonra Denizli Atatürk Teknik Lisesi’ni bitirdi. 2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

         2002-2007 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta) Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde araştırma görevlisi olarak çalıştı.

        2007 yılında Süleyman Demirel üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Jeofizik Mühendisliği Anabilim dalından yüksek lisans (Master) derecesi aldı.

       2007-2010 yılları arasında Denizli Mülga Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü İmar Afet Şubesi’nde Yüksek Mühendis olarak görev yaptı.

         2010-2016 yılları arası Denizli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde İyileştirme Şube Müdür Vekili olarak görev yaptı.

        Başbakanlığın (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) 28.12.2016 tarih ve 54104 sayılı olurları ile Denizli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne asaleten atanmış olup, halen bu göreve devam etmektedir.

       Mesleki alanda yayımlanmış uluslararası ve ulusal makale, bildiri, özet. vb., türünde akademik çalışmaları mevcut olup, halen proje ve makale çalışmalarına devam etmektedir.

         Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.